Vijf persoons vakantiehuis in de bergen van Málaga; Casa Carmen
1-5 personen
80 m2
Minimaal aantal nachten: 3
200 (1 april – 31 oktober)
162 (1 november – 31 maart)
Laat je verrassen!
Casa Carmen is een ruim en gezellig vakantiehuis in Andalusië, geschikt voor maximaal vijf personen. Een plek waar je direct het gevoel hebt even helemaal weg te zijn. Hier geniet je van rust, ruimte en het pure leven op het andalusische platteland van Álora.
Comfortabel wonen en samen genieten
Casa Carmen heeft twee sfeervolle woonkamers. Perfect als je samen reist, maar ook fijn als je af en toe je eigen plek wilt hebben. Eén van de woonkamers heeft naast een elektrische verwarming ook een houtkachel, waardoor Casa Carmen ook in de winter een fijne en warme plek is.
De ruime eetkeuken is perfect voor lange, ontspannen maaltijden. Je vindt hier alles wat je nodig hebt:
- gasfornuis (4 pitten)
- oven en magnetron
- koelkast met groot vriesvak
- waterkoker en Senseo koffieapparaat
- afwasmachine
Of je nu zelf kookt of de dag begint met een rustig ontbijt – Casa Carmen biedt alles voor een ontspannen verblijf.
Vakantiehuis met terras en prachtig uitzicht
Het grote terras is misschien wel de mooiste plek van Casa Carmen. Vanaf hier kijk je uit over de tuin en de heuvels, met elke avond een zonsondergang die blijft verrassen.
Dit is zo’n plek waar je automatisch wat langzamer gaat leven. Een glas wijn, de stilte om je heen en de kleuren van de ondergaande zon… precies waarvoor je naar Andalusië komt.
Indeling en slaapplaatsen
Casa Carmen biedt comfortabele slaapruimte voor vijf personen:
- 2 slaapkamers op de eerste verdieping
- 1 met twee eenpersoonsbedden
- 1 met een tweepersoonsbed (of twee losse bedden)
- een vijfde bed op de ruime overloop
- extra toilet met wastafel op de bovenverdieping
De badkamer met douche, toilet en wastafel bevindt zich op de begane grond.
Authentiek vakantiehuis met een verhaal
Casa Carmen is niet zomaar een vakantiehuis. In dit huis werden vroeger olijven geperst. Die geschiedenis zie je nog terug in de originele amforen in de woning, waar vroeger de olijfolie werd bewaard.
Waarom kiezen voor Casa Carmen?
- groot vakantiehuis in Andalusië voor 5 personen
- rustige ligging in de natuur bij Álora
- groot terras met uitzicht en zonsondergangen
- twee woonkamers en ruime keuken
- authentieke sfeer met historie
- geschikt voor elk seizoen
Weg van de massa!
Casa Carmen is een plek waar je vertraagt. Waar je de dag begint in alle rust en eindigt onder de sterren.
Of je nu komt voor natuur, wandelen, cultuur of gewoon om even helemaal niets te doen – hier vind je precies wat je zoekt in een vakantiehuis in Andalusië.
Welkom bij Casa Carmen. Voel je thuis, midden in Andalusië.
Beschikbaarheid van Casa Carmen
Ervaringen van onze gasten
CSS is here:













